Kilka faktów na materiał chelatacji

Chelatacja dochodzi w Polsce jeszcze szybsze grono zwolenników. Droga ta zwyczajnie brana jest w usuwaniu miażdżycy, i również przy zatruciach metalami ciężkimi.

http://chelmed.pl/chelatacja

W który rób robiona jest chelatacja także co warto na jej materiał znać?
Na czym polega chelatacja
Chelatacja liczy na wprowadzeniu do ustroju człowieka związku zwanego EDTA, czyli kwasu wersenowego, będącego kompleksowym aminokwasem, jaki wchodzi trwałe skojarzenia z metalami pełnymi.
Nie organizuje on lecz żadnych substancji toksycznych ani nie realizuje w przemianie materii, a emitowany jest z układu wraz z połączonymi metalami w ruchu paru godzin od doprowadzenia do układu.
Przed rozpoczęciem rehabilitacji
Przed chelatacją pacjentom proponuje się wykonanie testu tętna oraz ciśnienia, badania dopplerowskiego tętnic obwodowych i badanie tętnic szyjnych.

Przebieg rehabilitacji chelatacyjnej
Pacjent tworzony istnieje w postaw będącej bądź siedzącej. Następnie traci mu podany płyn infuzyjny zawierający roztwór EDTA także różne witaminy. Przez parę sekund chory może używać delikatny ból. Terapia zwykle odkłada się z ok. 20-30 cykli, od 1 do 3 na tydzień, a wszelki wlew dożylny trwa ok 3-4 godziny. Po zamknięciu cyklu pacjent powinien wziąć ok. 1 lit płynu, żeby umożliwić nerkom dokładne oczyszczenie ze złych związków.
Zastosowanie chelatacji
Jak daleko wspomniano, chelatacja służy raczej do przyjmowania zmian miażdżycowych oraz odtruwania systemu z metali ciężkich. Także ma zastosowanie w działaniu takich schorzeń oraz przykładów, jak:
– dusznica bolesna,
– zaburzenia krążenia kończyn dolnych,
– zaburzenia krążenia mózgowego,
– sklerodermia,
– choroba Alzheimera,
– artrozy również kolejne wady reumatyczne,
– zwapnienie siatkówki oka,
– zaburzenia słuchu,
– migrena.
Chelatacja jest więc gratką dla sporo kobiet bezskutecznie zmagających się z infekcjami systemu krążenia. Dzięki niej zdrowa partię chorych że napawać się zdrowiem, którego nie umiały im podać stare formy terapii.